Cannygo Hi-Vis traksipüksid Easygo

62,13  + km

 

Kui soovid tellida suuremas koguses, siis saada meile hinnapakkumise saamiseks päring siit.

Kui soovid tellida koos logoga, siis vali alt logo suurus ja asukoht ning lisa enda logo fail. Kõik logod valmistatakse kuumpressiga. Trükime nii ühevärvilisi kui ka mitmevärvilisi logosid.

Vaata toote kirjeldust altpoolt ⬇️

Toode
Logo
Kokku

Lisa logo

Warnings

  • Traksipüksid on valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast 310g polüester/puuvillasest kangast. Toode sisaldab 65% polüestrit, mis tugevdab kangast, takistab selle libisemist ja pleekimist pesu ajal, suurendab UV-kindlust, pikendades seeläbi toote kasutusaega. Hele fluorestseeruv kangas koos peegeldavate helkuritega parandab nähtavust halbades valgustingimustes. Kangad vastavad uusimatele EL standarditele – EN ISO 20471 klass 2.
  • Rinnatasku kinnitub takjapaelaga. Olemas pliiatsitasku. Õmmeldud täiendavad ripptaskud. Parema tasku siseküljel peidetud tasku ID-ga (töötaja tuvastamiseks). Paremal küljel on kahe sektsiooni ja lisaaasaga tasku. Reiepiirkonna vasakul küljel on kahe takjakinnitusega mahukas tasku koos kolmeosalise lisataskuga. Taga kaks suurt taskut. Tasku on vasakult avatud ja klapp paremal takjakinnitusega. Pahkluu taskud on valmistatud 100% Canvas Polyestrist, mis tagab maksimaalse hõõrdumiskindluse. Pükse on võimalus pikendada 5 cm võrra.
Suurus

C48, C50, C52, C54, C56, C58, C60, C62

Shopping Cart
Scroll to Top